DEKRA Kurzy

Komunikace pro pracovníky STK/SME

Kurzy / Soft skills a personalistika / Komunikace pro pracovníky STK/...

Pracovníci STK a SME se každý den při své práci dostávají do řady obtížných komunikačních situací. Po čase získají pocit, že je komunikace s některými lidmi již vysiluje, že to už zkoušeli po dobrém i po zlém, ale stále nedošlo k žádnému posunu.

V rámci workshopu se společně zaměříme na praktické využití asertivních technik v konkrétních situacích, s nimiž se pracovníci STK/SME při své práci setkávají. K řešení těchto situací účastníci dostanou konkrétní komunikační nástroje a tipy a získají zpětnou vazbu k vlastnímu komunikačnímu stylu. Budeme se věnovat rovněž efektivnímu předcházení konfliktům a jejich řešení a stress managementu. Workshop není obecně zaměřený, naopak zde budou modelové situace přímo z pracoviště.

Workshop je určen všem pracovníkům STK a SME, tedy technikům, operátorkám i vedoucím pracovníkům. Časová náročnost činí 6 hodin.

Účel kurzu

Smyslem workshopu je naučit pracovníky STK/SME řešit konfliktní situace s přehledem a bez ztráty energie.

Přínos kurzu

Pro absolventy:
Prostřednictvím tréninkových metod získáte potřebné komunikační a asertivní dovednosti. Budete vedeni k rozvíjení komunikace jako klíčového faktoru chování a jednání při profesním kontaktu se zákazníkem, ke stimulování motivace pro konstruktivní postoje i v konfliktních situacích. Osvojíte si asertivní techniky a pravidla a naučíte se diagnostikovat ty situace, kdy mají tendenci k agresivitě nebo pasivitě. Objevte svůj potenciál jednat novými přiměřenými způsoby, v nichž se budete cítit lépe a sebevědoměji.

Pro STK/SME:
Vaši zaměstnanci budou řešit vypjaté komunikační situace s nadhledem, nebudou je již vyčerpávat. Vaši zákazníci od Vás budou odcházet spokojenější a budou se k Vám rádi vracet.

Proč DEKRA?

 • mnohaleté zkušenosti a know-how nadnárodní společnosti
 • nestrannost a nezávislost
 • dodržování etických principů
 • individuální přístup s cílem identifikovat potřeby konkrétního klienta
 • budování dlouholetého partnerského vztahu

Časová dotace

 • 6 hodin

Místo konání

Praha
Brno

Informační video


Cena

Cena bez DPH DPH 21% CELKEM
Cena za osobu 2.000,00 Kč 420,00 Kč 2.420,00 Kč

Vypsané termíny

Školení TermínČasMísto

  Kontakty

  Ing. Petra Dafčíková
  petra.dafcikova@dekra.com
  +420 736 628 854