DEKRA Kurzy

Kurz bezpečné jízdy MOTOCYKLY

Kurzy / Řidiči / Kurz bezpečné jízdy MOTOCYKLY

Kurz je zaměřen na získání a osvojení znalostí, řidičských dovedností a jistoty při řízení motocyklu. Jedná se o teorii a praktický výcvik řidičů v centru bezpečné jízdy určený řidičům motocyklů. Teoretickou i praktickou část výcviku vedou instruktoři s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Kurz je určen pro začátečníky i pro pokročilé. Rozsah činí cca 7 hodin.

Účel kurzu

Cílem kurzu je zdokonalit řidičské dovednosti účastníků s poznáním limitů jízdních vlastností motocyklu a řidičských schopností účastníků v běžných i extrémních situacích a v různých jízdních režimech. Jedná se o výcvik bezpečné jízdy mimo veřejné pozemní komunikace v bezpečných podmínkách cvičného polygonu vybaveného speciálními pracovišti pro simulování různých adhezních vlastností vozovky a vzniku kritických situací.

Přínos kurzu

Zdokonalíte si techniku jízdy, ověříte si limity a jízdní vlastnosti motocyklu a samozřejmě své řidičské schopnosti. Zvýšíte s úroveň znalostí a praktických dovedností, budete se pohybovat s jistotou a zároveň bezpečně na motocyklu v běžném silničním provozu. Snížíte tak riziko vzniku nehod, jejich tragických následků a materiálních škod.

Proč DEKRA?

 • prvotřídní technické zázemí moderních center bezpečné jízdy
 • široké spektrum vzdělávacích programů nejen pro řidiče
 • zkušení a vysoce kvalifikovaní lektoři, největší lektorská základna v ČR
 • více než 30 let zkušeností s výcvikem řidičů
 • zázemí světového know-how

Termíny

dle dohody

Místo konání

Autodrom Vysoké Mýto


Cena

Cena bez DPH DPH 21% CELKEM
Cena za osobu 2.967,77 Kč 623,23 Kč 3.591,00 Kč

Vypsané termíny

Školení TermínČasMísto

  Kontakty

  Ing. Štěpánka Boštíková
  stepanka.bostikova@dekra.com
  +420 725 860 144