Kurzy / Školení pro firmy / Školení "na míru"

Školení "na míru"

Nemůžete najít vhodné školení, které by pokrylo oblasti, které Vás zajímají? Připravíme školení na míru Vašemu podniku a jeho konkrétním potřebám. V rámci vybraných oblastí (např. chemie, bezpečnostní listy, označování, odpady, podniková ekologie, skladování, BOZP, PO, přeprava ADR) se můžeme hlouběji zaměřit na problematiku, která je právě pro Vaši společnost stěžejní.

Rozsah školení je dle domluvy a dohodnuté náplně (zpravidla 2 až 12 hodin). Školení je možné rozdělit do několika dnů.

Účel kurzu

Kurz lze zaměřit na operátory výroby, skladníky, kontrolory kvality, laboranty a pracovníky v oblasti odpadového hospodářství a podnikové ekologie, dále na administrativu a střední management nebo také na představitele vyššího managementu a obchodní partnery.

Přínos kurzu

Získáte užitečné a praktické informace, které potřebujete v souvislosti s konkrétními procesy ve Vaší společnosti. Mimo jiné se dozvíte praktické tipy na plnění požadavků právních předpisů, upozornění na možné neshody a problémy. V rámci školení je také dostatečný prostor pro Vaše dotazy.

Informace od zkušených lektorů přispívají k optimalizaci mnoha administrativních a procesních postupů ve Vaší společnosti. Vyhnete se tak případným pokutám a v neposlední řadě zajistíte bezpečnost svým zaměstnancům i zákazníkům.

Proč DEKRA?

 • široké portfolio odborných služeb
 • znalosti legislativních požadavků napříč oblastmi
 • profesionální tým lektorů s dlouholetou praxí
 • spolupráce s kontrolními orgány státní správy

Místo konání a termíny

dle dohody

Cena

Cena závisí na požadavku zákazníka a rozsahu poskytovaného školení.

Vypsané termíny

Školení TermínČasMísto

  Kontakty

  RNDr. Marie Weissová
  chemie.cz@dekra.com
  +420 728 276 426