DEKRA Kurzy

Kurz bezpečné jízdy OFF ROAD

Kurzy / Řidiči / Kurz bezpečné jízdy OFF ROAD

Cílem kurzu je osvojit si a zdokonalit řidičské dovednosti účastníků kurzu a seznámit je s chováním jejich vozidel v extrémních situacích, různých jízdních režimech, na různých površích při jízdě v terénu a naučit je zvládat případné krizové situace. Rozsah kurzu je cca 7 hod.

Účel kurzu

Účelem teoretické části výcviku je získat základní znalosti o fyzikálních zákonitostech pohybu vozidla ve vztahu k rychlosti jízdy a situací v terénu. Vysvětlit význam znalosti technického stavu vozidla, psychické a fyzické kondice řidiče pro bezpečnou jízdu v terénu.

Účelem praktické části výcviku je tyto teoretické znalosti ověřit při ovládání vozidla na cvičných modulech polygonu centra bezpečné jízdy a získat a upevnit správné návyky pro volbu bezpečné rychlosti vozidla v konkrétní situaci (výjezd a sjezd prudkých svahů, boční náklon, průjezd překážek a složitých pasáží atd.) Podstatnou součástí výcviku je nácvik řešení simulovaných krizových situací na různých površích za různých adhezních podmínek (sucho, mokro, sníh) do kterých se může řidič při jízdě v terénu dostat.

Přínos kurzu

Cílem je zvýšení odborné kvalifikace řidičů a zvýšení bezpečnosti provozu při jízdě v terénu. Získáte základní znalosti a správné návyky při pohybu vozidla v terénních podmínkách.
Výsledkem je snížení počtu dopravních nehod a následných nákladů na opravy a řešení materiálních škod či tragických následků.

Proč DEKRA?

  • prvotřídní technické zázemí moderních center bezpečné jízdy
  • více než 30 let zkušeností s výcvikem řidičů
  • široké spektrum vzdělávacích programů nejen pro řidiče
  • zkušení a vysoce kvalifikovaní lektoři, největší lektorská základna v ČR
  • zázemí světového know-how

Termíny

dle dohody

Místo konání

Vysoké Mýto

Cena


Cena

Cena bez DPH DPH 21% CELKEM
Cena za osobu / Off Road Vysoké Mýto 4.100,00 Kč 861,00 Kč 4.961,00 Kč

Vypsané termíny

Nenašli jsme žádná školení odpovídající vašim kritériím. Vrátit se.

Kontakty

Ing. Štěpánka Boštíková
stepanka.bostikova@dekra.com
+420 725 860 144